12. 12. 2023Klub

Hokejová školička pro nejmenší bruslaře

Tradiční projekt našeho hokejového klubu za podpory dotačních programů Královéhradeckého kraje přivedl na jaroměřský zimák spoustu malých bruslařů...

Hokejová školička odstartovala

Ve čtvrtek 5. 10. 2023 byla zahájena tradiční akce hokejového klubu HCM Jaroměř pro nejmenší děti z Jaroměře a okolí ve věku 4 až 7 let. Předcházela tomu propagační kampaň, registrace účastníků a zapůjčování nezbytné výstroje. Do projektu, jehož hlavním cílem je naučit děti bruslit, se přihlásilo 78 zájemců o bruslení a hokej. Do čtvrteční zahajovací lekce se zapojilo přes 50 dětí, jejich prvními kroky na ledě je provázelo 15 trenérů, mladých hokejistů (juniorů a dorostenců) a také rodičů. Zábavnou formou v několika skupinkách podle úrovní se děti seznamovaly se základními principy pohybu na ledě. Děkujeme všem rodičům, že svoje děti vedou k aktivnímu způsobu trávení volného času.

Projekt podporuje Královéhradecký kraj v rámci dotační výzvy 23SPT01 – Pohybová gramotnost, č. projektu: 23SPT01-0008