Kudrna – Novák, Matoušek, Křivohlávek, Jílek, Doležal, Jiříček – Svatoš, Toužimský, Šilar, Stratílek, Příhoda, Militký, Vítek, Klusáček, Hofmanová.

Svoboda – Lušovský, Černý, Pleskot, Pospíšil, Kukal, Prouza – Šilinek, Hamáček, Šesták, Klazar, Štursová, Kužela, Dvořák, Pecháček.

Vítek – Urban, Bednář

Diváci

39

Poslední zápas soutěže...

V předehrávce posledního kola nadstavby o umístění jsme zavítali na led dosud neporaženého soupeře z Chocně. Vstup do utkání nám díky velmi dobrému pohybu vyšel náramně, po necelých třech minutách jsme vedli 2:0. Naše aktivita byla odměněna přesilovou hrou, ve které jsme bohužel propadli a soupeř dal z brejku kontaktní gól. Od tohoto momentu byl soupeř o něco lepší a rozdíl ve skóre smazal. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej, ale góly dávali pouze domácí. Třetí třetina moc šancí nenabídla, ale přes to jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Konec zápasu nám nevyšel, a soupeř zvýšil náskok na rozdíl tří gólů. Závěrečná power-play už výsledek nijak neovlivnila.

Z místa utkání Jiří Lušovský

Statistiky

Branky a nahrávky: 07:52 Klusáček (4/5), 10:11 Doležal (Vítek, Svatoš; 5/5), 30:01 Doležal (Vítek; 5/5), 33:15 Klusáček (Hofmanová, Příhoda; 5/5), 55:57 Svatoš (Vítek, Šilar; 5/5), 56:55 Hofmanová (Militký, Klusáček; 5/5) – 01:52 Hamáček (5/5), 02:47 Kužela (5/5), 50:20 Šilinek (Kužela; 5/5). Rozhodčí: Vítek – Urban, Bednář. Diváci: 39. Vyloučení: 2:0. Bez využití. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 6:3.