Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tleskáme! Dorostenec Štohanzl v regionální lize odvolal gól svého týmu

27.11.2018 | Mládežnický Hokej cz

Rytířská gesta z hokeje stále nevymizela. Důkazem budiž i to, které v sobotním utkání Regionální ligy dorostu mezi B-týmem Jihlavy a Jaroměří předvedl patnáctiletý útočník hostů Matěj Štohanzl.

O skvělém fair play činu informoval facebook Dukly. Jihlava coby vedoucí tým nadstavbové skupiny R mířila ve svém čtrnáctém zápase sezony za čtrnáctým vítězstvím. Jakmile vedla nad východočeskou Jaroměří 6:3, hosté mohli snížit.

Sporný gól, při kterém měl hlavní rozhodčí zakrytý výhled, ale sami odvolali. Matěj Štohanzl dojel za rozhodčím a řekl mu, že než brankář odpálil puk do bezpečí, nepřešel podle něj celým objemem brankovou čáru.

I proto už hosté nedokázali v závěru vývoj utkání zdramatizovat a na půdě favorita prohráli 3:7.

Aktuální články
Juniorka předvedla skvělý závěr, přesto prohrála

Jaroměřská juniorka neměla svůj den. Proti Novému Městu začala hrát až posledních osm minut, třemi góly utkání zdramatizovala, k...

13. kolo LMŽ

Poslední zápas základní části ...

Derby s Hronovem

Všichni jsme očekávali těžké utkání.Trochu jsme doufali že Hronov konečně letos porazíme.Po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre...