Vánoční turnaje mladších přípravek 2019

06.01.2020 | Eva Rejentová

Ačkoli naši nejmladší hokejisté a hokejistky dostali přes vánoční prázdniny tréninkové volno, aby se mohli věnovat jiným aktivitám, tak je čekalo i několik plánovaných hokejových turnajů.

V neděli 22. prosince byl odehrán první hokejový turnaj přípravek, a to hned třech kategorii ročníku 2012, 2013 a mladší v Jaroměři. Své síly změřili s týmy z Náchoda, Nového Města, Opočna a Trutnova. Pro naše hráče to bylo dobré sportovní porovnání, kde nešlo tolik o výsledky, ale o předvedené výkony. Na konci turnaje byli všichni odměněni, kromě věcných cen také poháry pro každý tým a medailí pro každého hráče.

Ve čtvrtek 26. prosince se odehrál druhý plánovaný hokejový turnaj přípravek, tentokrát kategorie ročníku 2012 v Trutnově, který byl obohacen o turnaj v malém fotbale v tělocvičně. Naši sportovci tak prokázali dovednosti i v jiném sportu.

Dalším plánovaným hokejovým turnajem v sobotu 28. prosince, byl turnaj pro nejmladší ročník 2013 a mladší v Opočně. Pro tuto kategorii to byl dobrý test, jelikož ještě nehrají mistrovská utkání, ta je čekají až za rok a tak nastupují v turnajích se staršími ročníky. I v malém počtu dokázali srdnatě bojovat s dalšími týmy a za to si zaslouží velké uznání.

Poslední plánovaný hokejový turnaj se odehrál 29. prosince, kdy část ročníku 2011 se vydala na turnaj do Opočna. Tam změřily síly s týmem Opočna I. a II., Žamberkem, Mladou Boleslaví I. a II., Hradcem Králové a Chocní. Nakonec si vybojovali 5. místo.
Druhá část ročníku 2011 zápolila na hokejovém turnaji v Jaroměři, kde jim byli soupeři Jaroměř ročník 2010, Litomyšl a Trutnov. Zde poměřili síly nejen v ledním hokeji, ale také dovednostmi v basketbalu.

Na všech turnajích jsme mohli sledovat pokroky našich svěřenců, které udělali od začátku sezóny. Někteří se zlepšili více, někteří o něco méně, ale u takto malých sportovců je tento vývoj zcela normální. Myslím, že si všichni sportovní soupeření užili, a o to jde především!

Za trenérský tým Jiří Hamáček.

Juniorka na vítězné vlně

Juniorka HCM Jaroměř si s chutí zastřílela i v dalším zápase Regionální ligy. S Lanškrounem se rozjížděla pomaleji, ve druhé třetině...

3. kolo LMŽ

Rekordní výhra Jaroměře!