Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaje mladších přípravek 2019

06.01.2020 | Eva Rejentová

Ačkoli naši nejmladší hokejisté a hokejistky dostali přes vánoční prázdniny tréninkové volno, aby se mohli věnovat jiným aktivitám, tak je čekalo i několik plánovaných hokejových turnajů.


V neděli 22. prosince byl odehrán první hokejový turnaj přípravek, a to hned třech kategorii ročníku 2012, 2013 a mladší v Jaroměři. Své síly změřili s týmy z Náchoda, Nového Města, Opočna a Trutnova. Pro naše hráče to bylo dobré sportovní porovnání, kde nešlo tolik o výsledky, ale o předvedené výkony. Na konci turnaje byli všichni odměněni, kromě věcných cen také poháry pro každý tým a medailí pro každého hráče.

Ve čtvrtek 26. prosince se odehrál druhý plánovaný hokejový turnaj přípravek, tentokrát kategorie ročníku 2012 v Trutnově, který byl obohacen o turnaj v malém fotbale v tělocvičně. Naši sportovci tak prokázali dovednosti i v jiném sportu.

Dalším plánovaným hokejovým turnajem v sobotu 28. prosince, byl turnaj pro nejmladší ročník 2013 a mladší v Opočně. Pro tuto kategorii to byl dobrý test, jelikož ještě nehrají mistrovská utkání, ta je čekají až za rok a tak nastupují v turnajích se staršími ročníky. I v malém počtu dokázali srdnatě bojovat s dalšími týmy a za to si zaslouží velké uznání.

Poslední plánovaný hokejový turnaj se odehrál 29. prosince, kdy část ročníku 2011 se vydala na turnaj do Opočna. Tam změřily síly s týmem Opočna I. a II., Žamberkem, Mladou Boleslaví I. a II., Hradcem Králové a Chocní. Nakonec si vybojovali 5. místo. 
Druhá část ročníku 2011 zápolila na hokejovém turnaji v Jaroměři, kde jim byli soupeři Jaroměř ročník 2010, Litomyšl a Trutnov. Zde poměřili síly nejen v ledním hokeji, ale také dovednostmi v basketbalu. 

Na všech turnajích jsme mohli sledovat pokroky našich svěřenců, které udělali od začátku sezóny. Někteří se zlepšili více, někteří o něco méně, ale u takto malých sportovců je tento vývoj zcela normální. Myslím, že si všichni sportovní soupeření užili, a o to jde především! 

Za trenérský tým Jiří Hamáček.

 

 
Aktuální články
V Jaroměři mají děti o hokej velký zájem

Zatímco jiná města řeší nedostatek dětí v mládežnických hokejových kategoriích, Jaroměř tento problém nemá. Je tu dostatek...

 
Pojď hrát hokej

Tradiční akce proběhla ve čtvrtek na zimním stadionu v Jaroměři...

 
Pojď hrát hokej v Jaroměři

Přijďte ve čtvrtek 23. 1. 2020 od 16:00 na zimní stadion v Jaroměři na akci Týden hokeje.  

 
Juniorka vyhrála v Náchodě
 
LMŽ - 4. kolo nadstavby
 
LMŽ - 3. kolo nadstavby
 
Juniorka veze cennou výhru z Třebíče
 
Juniorka si s Českou Třebovou zastřílela
 
LMŽ - 2. kolo nadstavby
 
Juniorka: drama v Lanškrouně rozhodly nájezdy
 
Zápasy
Junioři | Neděle 19.01.2020, 19:30
HCM Jaroměř - HC Krkonoše
6:7 (4:2, 1:3, 1:1)
 
Junioři | Pátek 31.01.2020, 20:00
TJ Lokomotiva Česká Třebová - HCM Jaroměř
 
Dorost | Neděle 19.01.2020, 16:45
HCM Jaroměř - SC Kolín
3:5 (0:2,0:1,3:2)
 
Dorost | Sobota 01.02.2020, 17:30
HC Dynamo Pardubice "B" - HCM Jaroměř
 
 
HCM Jaroměř - kontakt: radim@beas.cz RSS