Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaje mladších přípravek 2019

06.01.2020 | Eva Rejentová

Ačkoli naši nejmladší hokejisté a hokejistky dostali přes vánoční prázdniny tréninkové volno, aby se mohli věnovat jiným aktivitám, tak je čekalo i několik plánovaných hokejových turnajů.


V neděli 22. prosince byl odehrán první hokejový turnaj přípravek, a to hned třech kategorii ročníku 2012, 2013 a mladší v Jaroměři. Své síly změřili s týmy z Náchoda, Nového Města, Opočna a Trutnova. Pro naše hráče to bylo dobré sportovní porovnání, kde nešlo tolik o výsledky, ale o předvedené výkony. Na konci turnaje byli všichni odměněni, kromě věcných cen také poháry pro každý tým a medailí pro každého hráče.

Ve čtvrtek 26. prosince se odehrál druhý plánovaný hokejový turnaj přípravek, tentokrát kategorie ročníku 2012 v Trutnově, který byl obohacen o turnaj v malém fotbale v tělocvičně. Naši sportovci tak prokázali dovednosti i v jiném sportu.

Dalším plánovaným hokejovým turnajem v sobotu 28. prosince, byl turnaj pro nejmladší ročník 2013 a mladší v Opočně. Pro tuto kategorii to byl dobrý test, jelikož ještě nehrají mistrovská utkání, ta je čekají až za rok a tak nastupují v turnajích se staršími ročníky. I v malém počtu dokázali srdnatě bojovat s dalšími týmy a za to si zaslouží velké uznání.

Poslední plánovaný hokejový turnaj se odehrál 29. prosince, kdy část ročníku 2011 se vydala na turnaj do Opočna. Tam změřily síly s týmem Opočna I. a II., Žamberkem, Mladou Boleslaví I. a II., Hradcem Králové a Chocní. Nakonec si vybojovali 5. místo. 
Druhá část ročníku 2011 zápolila na hokejovém turnaji v Jaroměři, kde jim byli soupeři Jaroměř ročník 2010, Litomyšl a Trutnov. Zde poměřili síly nejen v ledním hokeji, ale také dovednostmi v basketbalu. 

Na všech turnajích jsme mohli sledovat pokroky našich svěřenců, které udělali od začátku sezóny. Někteří se zlepšili více, někteří o něco méně, ale u takto malých sportovců je tento vývoj zcela normální. Myslím, že si všichni sportovní soupeření užili, a o to jde především! 

Za trenérský tým Jiří Hamáček.

 

 
Aktuální články
Regionální liga dorostu

 

 
Juniorka na vítězné vlně

Juniorka HCM Jaroměř si s chutí zastřílela i v dalším zápase Regionální ligy. S Lanškrounem se rozjížděla pomaleji, ve druhé třetině...

 
3. kolo LMŽ

Rekordní výhra Jaroměře!

 
Regionální liga dorostu
 
Juniorka úvod sezony zvládla
 
Regionální liga dorostu
 
2. kolo LMŽ
 
1. kolo LMŽ
 
Regionální liga dorostu
 
Aktuální informace ke COVID-19
 
Zápasy
Junioři | Sobota 26.09.2020, 18:00
HCM Jaroměř - HC Orli Lanškroun
9:4 (1:2, 3:1, 5:1)
 
Junioři | Pátek 02.10.2020, 19:30
HCM Jaroměř - HC Náchod
 
Dorost | Sobota 26.09.2020, 10:00
HCM Jaroměř - TJ Spartak Nové Město nad Metují
1:9 (1:1,0:5,0:3)
 
Dorost | Sobota 03.10.2020, 17:00
HC Opočno - HCM Jaroměř
 
 
HCM Jaroměř - kontakt: radim@beas.cz RSS