Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční turnaje mladších přípravek 2019

06.01.2020 | Eva Rejentová

Ačkoli naši nejmladší hokejisté a hokejistky dostali přes vánoční prázdniny tréninkové volno, aby se mohli věnovat jiným aktivitám, tak je čekalo i několik plánovaných hokejových turnajů.


V neděli 22. prosince byl odehrán první hokejový turnaj přípravek, a to hned třech kategorii ročníku 2012, 2013 a mladší v Jaroměři. Své síly změřili s týmy z Náchoda, Nového Města, Opočna a Trutnova. Pro naše hráče to bylo dobré sportovní porovnání, kde nešlo tolik o výsledky, ale o předvedené výkony. Na konci turnaje byli všichni odměněni, kromě věcných cen také poháry pro každý tým a medailí pro každého hráče.

Ve čtvrtek 26. prosince se odehrál druhý plánovaný hokejový turnaj přípravek, tentokrát kategorie ročníku 2012 v Trutnově, který byl obohacen o turnaj v malém fotbale v tělocvičně. Naši sportovci tak prokázali dovednosti i v jiném sportu.

Dalším plánovaným hokejovým turnajem v sobotu 28. prosince, byl turnaj pro nejmladší ročník 2013 a mladší v Opočně. Pro tuto kategorii to byl dobrý test, jelikož ještě nehrají mistrovská utkání, ta je čekají až za rok a tak nastupují v turnajích se staršími ročníky. I v malém počtu dokázali srdnatě bojovat s dalšími týmy a za to si zaslouží velké uznání.

Poslední plánovaný hokejový turnaj se odehrál 29. prosince, kdy část ročníku 2011 se vydala na turnaj do Opočna. Tam změřily síly s týmem Opočna I. a II., Žamberkem, Mladou Boleslaví I. a II., Hradcem Králové a Chocní. Nakonec si vybojovali 5. místo. 
Druhá část ročníku 2011 zápolila na hokejovém turnaji v Jaroměři, kde jim byli soupeři Jaroměř ročník 2010, Litomyšl a Trutnov. Zde poměřili síly nejen v ledním hokeji, ale také dovednostmi v basketbalu. 

Na všech turnajích jsme mohli sledovat pokroky našich svěřenců, které udělali od začátku sezóny. Někteří se zlepšili více, někteří o něco méně, ale u takto malých sportovců je tento vývoj zcela normální. Myslím, že si všichni sportovní soupeření užili, a o to jde především! 

Za trenérský tým Jiří Hamáček.

 

 
Aktuální články
Juniorka byla o víkendu stoprocentní

Parádní víkend má za sebou jaroměřská hokejová juniorka. V pátek doma přejela 7:0 Českou Třebovou a v neděli vyhrála 5:2 na ledě...

 
Jaroměřská juniorka si poradila s Náchodem

Den po smolné porážce 4:5 v Kolíně nastoupili junioři HCM Jaroměř k duelu s Náchodem. V okresním derby jsme měli navrch, dlouho jsme ale...

 
Povedený dvojzápas jaroměřské juniorky

Jaroměřská juniorka má za sebou povedený víkend. Nejdříve vyhrála v České Třebové jasně 10:2 a pak doma přejela 7:3 Třebíč. V...

 
Pololetní akce „Hokejový kulich za samé jedničky“
 
Fantastická výhra Dorostu
 
V Jaroměři mají děti o hokej velký zájem
 
Pojď hrát hokej
 
Pojď hrát hokej v Jaroměři
 
Juniorka vyhrála v Náchodě
 
LMŽ - 4. kolo nadstavby
 
Zápasy
Junioři | Sobota 07.03.2020
SK Horácká Slavia Třebíč - HCM Jaroměř
2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
 
Dorost | Neděle 01.03.2020, 13:45
HCM Jaroměř - HC Náchod
6:4 (2:1,1:1,3:2)
 
Starší žáci | Sobota 01.02.2020, 15:00
HCM Jaroměř - HC Vrchlabí
5:13 ()
 
Mladší žáci | Sobota 15.02.2020, 10:15
TJ HC Jablonec n. Nisou - HCM Jaroměř
9:3 ()
 
 
HCM Jaroměř - kontakt: radim@beas.cz RSS