Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Oslabená juniorka trápila Krkonoše

18.11.2018 | Petr Záliš

Jaroměřská juniorka nastoupila k utkání s Krkonošemi v hodně oslabené sestavě, v závěrečné části dokonce smazala dvoubrankový náskok soupeře, v závěru jí ale došly síly. Nakonec padla po boji 2:5.

5. kolo | Neděle 18.11.2018, 17:00 | ZS Jaroměř

HCM Jaroměř - HC Krkonoše

2:5

0:1, 0:1, 2:3

HCM Jaroměř: Pekárek a Záliš 1+0, Duben a Šedivý 0+1.

Diváci: 40

HCM Jaroměř: Petira - Syrovátko, Duben, Krištof, Šesták - Netolický, Pekárek, Tomášek, Záliš, Šedivý, Jelínek.

HC Krkonoše:

Aktuální články
Juniorka předvedla skvělý závěr, přesto prohrála

Jaroměřská juniorka neměla svůj den. Proti Novému Městu začala hrát až posledních osm minut, třemi góly utkání zdramatizovala, k...

13. kolo LMŽ

Poslední zápas základní části ...

Derby s Hronovem

Všichni jsme očekávali těžké utkání.Trochu jsme doufali že Hronov konečně letos porazíme.Po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre...