Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jaroměřská juniorka v Trutnově neuspěla

23.12.2018 | Petr Záliš

Juniorka HCM Jaroměř si předvánoční dárek v podobě bodového zisku nenadělila, v Trutnově doplatila na chyby a podlehla 3:6.

12. kolo | Neděle 23.12.2018, 10:30 | ZS Trutnov

HC Krkonoše - HCM Jaroměř

6:3

2:0, 4:2, 0:1

Záliš, Křeček a Šedivý 1+0, Teuber, Síla a Syrovátko 0+1.

Diváci: 35

HC Krkonoše:

HCM Jaroměř: Petira - Krištof, Glos, Syrovátko, Šesták, Mach, Tomášek, J. Teuber, Šimek, Záliš, Síla, Šedivý, Hájek, Křeček, Rind.

Komentář

Úvod zápasu patřil Jaroměři, která soupeře dlouhé minuty držela v jeho obranném pásmu, zahodila několik vyložených šancí. Soupeř se z tlaku vymanil a i díky nedůslednosti Jaroměřáků šel do vedení zásluhou Krska - 1:0. Pak si vzal slovo rozhodčí Veselý, jasné koleno na hostujícího Tomáška neviděl, stejného hráče ale o pár minut později poslal předčasně do sprch za sekání. Krkonoše pětiminutovou přesilovku využily jednou. Když ve 27. minutě prošla do jaroměřské branky lehká střela z dálky, bylo prakticky rozhodnuto. Trápící se hostující tým poté sehrál tragicky vlastní přesilovky, ve kterých dvakrát inkasoval. Jiskřičku naděje vykřesal ve 33. minutě Vojta Záliš, který se trefil švihem pod horní tyč - 6:1. V sestavě Jaroměře se objevilo hned pět nadějných mladíků ročník narození 2003, jejich dobrý výkon korunoval v 36. minutě gólem Adam Křeček. V poslední třetině snížil v přesilovce Dan Šedivý na 6:3, tentýž hráč trefil ještě tyč, kvalitnímu soupeři jsme ale víc branek vstřelit nedokázali.