Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka přejela Českou Třebovou

17.01.2019 | Petr Záliš

Jaroměřská juniorka po delší době zase potrénovala vítězný pokřik, v Regionální lize přehrála Českou Třebovou 7:2.

16. kolo | Čtvrtek 17.01.2019, 17:15 | ZS Jaroměř

HCM Jaroměř - TJ Lokomotiva Česká Třebová

7:2

3:0, 2:1, 2:1

Síla 2+1, Netolický 0+3, J. Teuber 2+0, Záliš 1+1, Myška a Krištof 0+2, Šedivý a Štohanzl 1+0, Kleštinec a Pekárek 0+1.

Diváci: 25

HCM Jaroměř: Petira - Duben, Syrovátko, Myška, Glos, Krištof - Šedivý, Záliš, Pekárek, Síla, Josef Teuber, Netolický, Tomášek, Hájek, Kleštinec, Štohanzl.

TJ Lokomotiva Česká Třebová:

Komentář

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Skóre utkání otevřel v 8. minutě výstavní ranou do víka kapitán Pepa Teuber, který ve 13. minutě přidal druhý gólový zápis. Po kombinaci s Víťou Pekárkem se pak trefil Vojta Záliš. Po změně stran jsme vedení navýšili, nejprve zametl puk do brány po pěkné kombinaci Matěj Štohanzl a pak se dostal do samostatného úniku Matěj Síla, který předvedl ukázkový blafák - 5:0. Hráči Jaroměře se pak nechali několikrát zbytečně vyloučit a soupeře málem dostali zpátky do zápasu. Třebováci se v početních výhodách naštěstí trefili jen jednou. V závěrečné části potom naši zaslouženou výhru jistili Síla a Dan Šedivý.