Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka v derby přejela Nové Město

24.02.2019 | Petr Záliš

Jaroměřská juniorka se v Regionální lize slušně rozjela. V derby s Novým Městem předvedla třetinu snů a slavila vysokou výhru 11:4.

24. kolo | Neděle 24.02.2019, 11:30 | ZS Jaroměř

HCM Jaroměř - TJ Spartak Nové Město nad Metují

11:4

2:2, 7:1, 2:1

Síla a Záliš 3+1, J. Teuber 2+1, Myška 1+2, Netolický 0+3, Tomášek 2+0, Šedivý 0+2, Glos a Šesták 0+1.

Diváci: 58

HCM Jaroměř: Petira - Krištof, Syrovátko, Myška, Šesták, Glos - Josef Teuber, Tomášek, Netolický, Záliš, Síla, Šedivý.

TJ Spartak Nové Město nad Metují: Novotný - Kroupa, Drbal, Müller, Králik, Jan Lebeda, Petr Lebeda, Kubasa, Šrenk, Josef Prouza, Lukáš Prouza, Souček, Rychtera, Pfeifer, Sodomka.

Komentář

Jaroměřští mladíci nezvládli úvod zápasu, hlavně kvůli nedůrazu před vlastní brankou prohrávali na konci páté minuty o dva góly. K velkému obratu zavelel Matěj Síla, v 7. minutě se po úniku trefil pod vyrážečku hostujícího gólmana - 1:2. Stejný hráč srovnal skóre v poslední minutě úvodní části. Domácí borci pak předvedli sedmigólovou třetinu snů. Střelecký koncert zahájil individuální akcí Pepa Teuber. Pak se připomněl Vojta Záliš, který po pěkné kombinaci uklízel puk do prázdné branky a o chvíli později jel se Sílou sám na branku, druhý jmenovaný po rychlé výměně kotouče zkompletoval hattrick. Šokovanému soupeři jsme do konce druhé části nasázeli ještě 4 góly, z toho dva ve vlastním oslabení. Je třeba říci, že jsme měli v koncovce i štěstí. Soupeři také chyběl Vojta Pfeifer, který se během utkání nešťastně zranil. V závěru už jsme si cenné vítězství nad kvalitním soupeřem pohlídali. Všichni hráči Jaroměře zaslouží pochvalu.

Radim Syrovátko, trenér Jaroměře: "Utkání jsme odehráli aktivně, snažili jsme se soupeře zatlačit. Některé góly jsme dali i se štěstím, ale celkově si myslím, že naše vítězství bylo zasloužené".