14. kolo | Sobota 30.11.2019, 09:30 | Náchod

Diváci: 50

HC Náchod:

HCM Jaroměř: Fajfrová, Fajfr - Kukal, Syrovátko, Příkaský, Švába, Horák - Urlich, Petiška, Hofman, Žilka, Krapáč, Burian, Zavřel, Petira, Dvořák

Komentář

Poslední kolo v Náchodě už nemohlo na našem postupu změnit. Během prvních deseti minut jsme prohrávali o tři branky, pak se nám podařilo hru vyrovnat a dostat se soupeři na dostřel, ale ve třetí třetině jsme přenechali aktivitu soupeři, a tak jsme z Náchoda opět body nepřivezli.

Aktuální články
V Jaroměři mají děti o hokej velký zájem

Zatímco jiná města řeší nedostatek dětí v mládežnických hokejových kategoriích, Jaroměř tento problém nemá. Je tu dostatek...

Pojď hrát hokej

Tradiční akce proběhla ve čtvrtek na zimním stadionu v Jaroměři...

Pojď hrát hokej v Jaroměři

Přijďte ve čtvrtek 23. 1. 2020 od 16:00 na zimní stadion v Jaroměři na akci Týden hokeje.