Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka zakončila základní část výhrou nad Bydžovem

18.10.2019 | Petr Záliš

Juniorka HCM Jaroměř měla už před posledním kolem jistý postup ze základní skupiny Regionální ligy. Neponechala ale nic náhodě a Nový Bydžov porazila jasně 6:2.

10. kolo | Pátek 18.10.2019, 19:30 | ZS Jaroměř

HCM Jaroměř - Stadion Nový Bydžov

6:2

1:1, 4:0, 1:1

3. Bonaventura (Záliš), 26. Teuber, 33. Čihák (Záliš, Teuber), 33. Tomášek (Síla, Syrovátko), 40. Netolický (Vávra, Záliš), 44. Záliš (Vávra, Netolický) - 16. Hudec, 57. Zámečník (Hynek, Hladík).

Vyloučení 7:2. Využití 1:0. Oslabení 0:0.

Rozhodčí: Pecha - Smola, Hofman.

Diváci: 52

HCM Jaroměř: Jelínek - Duben, Glos, Krištof, Šesták, Bonaventura, Konečný - Syrovátko, Záliš, Síla, Teuber, Tomášek, Čihák, Vávra, Netolický.

Stadion Nový Bydžov:

Ohlasy

Radim Syrovátko, trenér HCM Jaroměř: "V posledním zápase základní části jsme chtěli proti kvalitnímu soupeři z Nového Bydžova předvést co nejlepší výkon a zabojovat o první místo v tabulce. Po první třetině, ve které byla naše hra dost neuspořádaná a vyrobili jsme spoustu zbytečných chyb, jsme v dalších dvou třetinách zlepšili kvalitu naší hry a proměnili některé z šancí v pěkné góly. Vítězstvím jsme splnili první cíl v sezóně, a to postoupit v druhé části do vrchní skupiny. V naší hře je vidět zlepšení, které je výsledkem přístupu většiny hráčů k tréninku a správného týmového duchu. Varováním pro nás zůstává poměrně velké množství vyloučených, kterého se musíme v dalších zápasech vyvarovat".

Aktuální články
Juniorka zvládla i bitvu v Kolíně!

Jaroměřská juniorka válí, v Kolíně vyválčila výhru 6:5 po nájezdech a drží kontakt s čelem tabulky Juniorské ligy!

13. kolo LMŽ

Kolo před koncem se žáci mohou těšit na nadstavbu...

Drama s Třebíčí rozhodly až nájezdy

Juniorka HCM Jaroměř zápas skvěle rozehrála, po první části vedla 3:0. Soupeř se ale vrátil do zápasu a dotáhl ho do nájezdů. Trestná...