Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Posílená juniorka rozstřílela Náchod

06.12.2019 | Petr Záliš

Juniorka Jaroměře posílená o útočníky Honzu Juštu a Romana Libnara převálcovala Náchod 8:2.

9. kolo | Pátek 06.12.2019, 19:30 | ZS Jaroměř

HCM Jaroměř - HC Náchod

8:2

1:0, 3:1, 4:1

Branky a asistence: 8. Teuber (Hynek, Záliš), 24. Hynek, 37. Glos (Jušta, Síla), 39. Jušta (Síla, Libnar), 41. Jušta (Glos, Libnar), 51. Síla (Libnar), 52. Krištof (Hynek, Záliš), 60. Záliš (Krištof) - 36. Řehák (Haklička), 55. Jan Lebeda.

Vyloučení 5:7 + Vaňát (NA) 10 min. Využití 2:0. Oslabení 2:0.

Rozhodčí: Bednář - Runštuk, Kynčl.

Diváci: 65

HCM Jaroměř: Možný - Duben, Glos, Krištof, Šesták, Bonaventura, Konečný - Teuber, Hynek, Záliš, Libnar, Síla, Jušta, Netolický, Tomášek, Syrovátko, Vávra.

HC Náchod:

Komentář

Domácí si hned od začátku vynutili tlak, vypracovali si spoustu šancí, trápil je ale vynikající náchodský brankář Novotný. Překonal ho až v 8. minutě po krásné kombinaci prvního útoku Pepa Teuber. Po druhém gólu z hole Tomáše Hynka zápas na chvíli zdramatizoval střelou od modré hostující Řehák, pak ale přinesl uklidnění do domácích řad svou premiérovou trefou v juniorském týmu Míša Glos - byla to výstavní rána přímo do vinglu! Na přelomu druhé a třetí třetiny se ujal režie dvougólový snajpr Honza Jušta, který k nám přišel v týdnu z hradecké extraligové juniorky. V dalším průběhu utkání jsme si i díky třem asistencím Romana "Libera" Libnara vypracovali až šestibrankový náskok, což soupeř neunesl a předvedl několik nefér zákroků. Jaroměřský tým ale udržel nervy na uzdě a připsal si cenné a zasloužené vítězství. Celý tým včetně gólmana Kuby Možného zaslouží pochvalu.