Kudrna – Matoušek, Křivohlávek, Jílek, Novák, Jiříček, Doležal – Kobr, Svatoš, Toužimský, Šulc, Šilar, Stratílek, Militký, Vítek, Klusáček, Hofmanová.

Tomášek – Lušovský, Černý, Pleskot, Pospíšil, Kukal, Prouza – Šilinek, Kašík, Hamáček, Štursová, Kužela, Dvořák, Pecháček, Bartoš.

Škorpil – Mariánus, Hofman

Diváci

47

Nebýt druhé třetiny...

Do zápasu s Chocní jsme vstoupili velmi dobře a soupeře zatlačili do jeho pásma. Až do poloviny třetiny se hrálo pouze před brankou domácích a naše mužstvo zaslouženě vedlo. Poté se hra začala vyrovnávat a soupeř přebíral otěže zápasu do svých rukou. Prostřední třetina poté rozhodla o osudu zápasu, kde naše mužstvo bylo tzv.na "kolotoči" a soupeř skóroval doslova z každé příležitosti. Do závěrečné třetiny jsme šli s tím dohrát zápas se ctí a pokusit se vyhrát alespoň poslední třetinu, což se nám nakonec povedlo.

Statistiky

Branky a nahrávky: 19:13 Šilar (Svatoš, Matoušek; 5/5), 19:30 Svatoš (Doležal, Vítek; 5/5), 21:13 Klusáček (Šulc; 5/4), 21:44 Vítek (5/5), 29:23 Doležal (Vítek; 5/5), 30:54 Doležal (Vítek, Svatoš; 5/5), 32:16 Klusáček (Kobr; 5/5), 39:37 Svatoš (Vítek; 5/5) – 03:30 Pecháček (5/5), 04:51 Kužela (Štursová; 5/5), 56:03 Kužela (5/5). Rozhodčí: Škorpil – Mariánus, Hofman. Diváci: 47. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0.Průběh utkání: 0:2, 8:2, 8:3.