Liga starších žáků - 6. kolo - 15. 1. 2022 11:00 hod

Fajfr - Krejcar, Kukal, Pavliš, Pleskač, Syrovátko - Hofman, Bedlek, Horák - Urlich, Petiška, Burian - Dvořák

Diváci

60

V dalším kole nás přivítal na domácím kluzišti Hradec...

Sehráli jsme kvalitní utkání s favoritem, kdy jsme byli v určitých pasážích přinejmenším vyrovnaným soupeřem. První třetina byla sice v režii domácích, ale odolávali jsme až do poslední minuty. Škoda branky inkasované 12 s před sirénou. Ve druhé třetině nás Hradec jasně přehrával a dokázal to vyjádřit i brankově. V posledním dějství jsme se ale dokázali prosadit a třetinu vyhrát. I přes prohru 6:3 ale převládá pocit dobře odehraného zápasu.

Statistiky

Branky a nahrávky: 20. Vencl (Vychytil, Brzák), 32. Pavlík T. (Hofman), 33. Studnický (Vencl), 38. Brzák (Vencl, Vondruška), 47. Vencl (Brzák, Šanc), 60. Šanc (Brzák) - 43. Urlich, 48. Bedlek, 58. Bedlek (Horák) . Rozhodčí: Karlík, Figer, Kulhánek . Vyloučení: 1:3 . Diváci: 60 .